Pogrzeby Łódź – oferta wieńców

Wieńce i wiązanki to nieodłączny element ceremonii pogrzebowej. Wieńce znane były już w antycznej Grecji, nakładano je podczas uroczystości pogrzebowych. Wieńczono zarówno zmarłego, jak i gości żałobnych uczestniczących w stypie. Podczas uroczystości pogrzebowych wieńce są wyrazem uczuć, szacunku i hołdu jaki oddajemy zmarłemu. Według słownika symboli literackich wieńce oprócz innych znaczeń symbolizują ochronę, zwycięstwo, honor, pamięć, uroczystość, śmierć i  zmartwychwstanie.

Nasz zakład usług pogrzebowych Primus oferuje oryginalne wieńce pogrzebowe z kwiatów ciętych, używając wszystkich dostępnych na rynku dodatków florystycznych. Wiemy doskonale jak dużą wagę przywiązujecie Państwo do oprawy pogrzebu najbliższej osoby, dlatego też przygotowaliśmy kilkadziesiąt wzorów wieńców. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas kompozycje zaspokoją Państwa oczekiwania. W innym wypadku jesteśmy w stanie zrealizować indywidualny projekt zgodnie z propozycją klienta.

Nasze wieńce cechuje stonowana, elegancka kolorystyka i wysoki kunszt florystyczny. Możemy zapewnić, że wieńce wykonywane są ze świeżych kwiatów i dodatków. Uzupełnieniem każdego wieńca może być szarfa z nadrukowanym dowolnym tekstem.  W ramach naszej usługi dostarczymy przygotowane wieńce bezpośrednio do kościoła lub na cmentarz.


 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: