Zakład pogrzebowy – oferta urn

Z myślą o pochówkach prochów przygotowaliśmy bardzo szeroka ofertę atrakcyjnych i eleganckich urn. Dysponujemy pełnym katalogiem dostępnych urn. Oferta jest bardzo bogata, więc o wyborze może decydować rodzaj materiału, forma, kształt czy kolor. Proponujemy urny ceramiczne lub wykonane z konglomeratu. Można zdecydować się na wybór urny klasycznej z metalu lub amfory z mosiądzu. Bardzo popularne są urny drewniane. Występują w przeróżnych kształtach, najczęściej w formie księgi lub szkatuły. Ekskluzywnie prezentują się urny wykonane z wielobarwnego onyksu lub łączone drewno-onyks.

Wszystkim klientom oferujemy pomoc przy wyborze odpowiedniej urny, służymy doradztwem w doborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych, kwiatów, tak by ceremonia była podniosła, a ostatnia droga osoby zmarłej zapamiętana na długie lata.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą pogrzebową całodobową w Łodzi. Zapraszamy do naszego biura, gdzie w atmosferze spokoju i pełnego zrozumienia ustalimy wszystkie szczegóły ceremonii pogrzebowej.


 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: