Pogrzeby Łódź – oferta trumien

Decydując się na współpracę z naszym domem pogrzebowym Primus macie Państwo wgląd do naszego katalogu trumien. Znajdziecie tu  kilkadziesiąt modeli trumien w różnorodnych wzorach. Dostępne są zarówno modele trumien o kształtach klasycznych, jak również trumny ekskluzywne. Do wyboru pozostaje rodzaje drewna, dąb, sosna, olcha lub drewno egzotyczne. Decydujące o wyglądzie trumien są okucia i uchwyty oraz sposób wybarwienia drewna.

Różnorodność dostępnych na rynku trumien oraz innych artykułów funeralnych jest tak duża, że wybranie odpowiedniej trumny może nastręczać problemów. Doradzimy Państwu  w wyborze odpowiedniej trumny oraz innych niezbędnych dodatków, które w odpowiedni, elegancki sposób podniosą ceremonię do właściwej rangi.

Proponujemy duży wybór trumien, które posiadamy na miejscu. Praktycznie każdą trumnę z katalogu jesteśmy w stanie dostarczyć wciągu 2 dniu.

Oferowane przez naszą firmę pogrzebową trumny cechują stylowe i niepowtarzalne wzornictwo, wysoka jakość wykonania oraz przystępna cena.

W naszym asortymencie znajdą Państwo również krzyże i obramowania nagrobne jak również tabliczki nagrobne.


 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: